Uued tuuled – kus ma vastu võtan?

Juunist alates Sõle tn PERHis

Alates 6.06.2022 teen esmaspäeviti ja kolmapäeviti ambulatoorset vastuvõttu ka Sõle 16 Põhja-Eesti Regionaalhaigla taastusravikeskuses. Keskuses on esimesel kahel korrusel ambulatoorse vastuvõtuna taastusraviarstid, logopeedid, tegevusperapeudid, loovterapeut ja (tasuline) massaažiteenus. Lisaks sotsiaalne- ja tööalane rehabilitatsioon.

Kahel järgneval korrusel on statsionaarne taastusravisosakond. Sinna saab suunata taastusravile ka näiteks perearst või otse haiglaravilt.

Sõle 16 PERH
Sõle 16 PERH Taastusravikeskus asub Sõle Tervisemajas

 

Ambulatoorsele vastuvõtule saab pöörduda saatekirjaga taastusraviarstile, kes määrab vajadusel füsioteraapia jm teenused. Kuna PERH on 16+ haigla, siis eraldi kokkulepe on taastusraviarst dr Annelii Jürgensoniga, kelle vastuvõtule saab pöörduda ka skolioosidiagnoosiga alla 16aastane. 

Aega registreerides tuleb kindlasti mainida, et soovite konkreetse arsti juurde ning on skolioosi diagnoos. Nii saab arst ka näiteks korsettravi saavaid noori mulle suunata, sest enamasti on korsetikandjad kõik nooremad kui 16.a.

Aega saab broneerida läbi digiregistratuuri või helistades. Registratuuri number on 6390420.

Kus veel vastu võtan?

Endiselt olen oma armsas kabinetis Koidu 70 esimesel korrusel.  Juunist kahel päeval nädalas – teisipäeval ja neljapäeval. Aja broneerimiseks helista või kirjuta mulle!

Paar korda kuus reedeti võtan vastu ka Sportomedica! Aja broneerimine helistades või läbi (digi)registratuuri.

Skolioosispetsiifiline harjutus varbseinaga

Kohtumiseni! 🙂

Allkiri